Sineorg, Batman Sosyal Bilimler Lisesi’nde!

Sineorg, Batman Sosyal Bilimler Lisesi’nde!

Sineorg, Batman Sosyal Bilimler Lisesi’nde 11. ve 12. Sınıflara yönelik “Gelecekte Ben Neredeyim? Üniversiteye Doğru Kendini Keşif Yolculuğu” eğitim semineri verdi.

Eğitim seminerinde, mizaç tipleri ve kişilik modellerinin anlatılarak öğrencilerin kendilerini daha iyi tanımalarının, gelecekte daha doğru tercihlerde bulunabilmeleri için ne denli önemli olduğuna vurgu yapıldı.

Seminerimizde, Hanni ve Nanni filminden karelerle ve Steve Cutts’ın Düşüş animasyon filmini izleyerek, öğrencilerin gelecek algısına dair farkındalıklarının artması için eğitimimizi zenginleştirdik.

Seminer sonrasında da öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımızla beraber sohbet imkânımız oldu. Okul müdürüne, sevgili öğretmen arkadaşlarımıza ve gözleri parıldayan liseli arkadaşlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 

Son olarak, belki de bu eğitimin en güzel sürprizi, Kurucumuz/Örgütsel Psikoloji Uzmanı Övgü Torlak’ın 16 yıl önceki ortaokul öğretmeniyle, Batman Sosyal Bilimler Lisesi’nde seminer verirken tanışması oldu. Bu mutlu ana eşlik eden tüm Sosyal Bilimler mensuplarına sevgilerimizle…

Tags: